Kontakta oss gärna!

Välkommen till oss på Mätpartner i Östergötland AB. Vi ska se till att du får ett bemötande på bästa sätt.

011-10 11 55

info@maetpartner.se

Norrköping

Exportgatan 20
602 28 Norrköping

Hitta

Linköping

Finnögatan 1
582 78 Linköping

Hitta

Norrköping

Anders Ericsson

Anders Landin

Mätningspecialist / Delägare
072-717 47 70
anders.landin@maetpartner.se

Stefan Brommesson

Mätningsingenjör / Delägare
073-334 09 20
stefan.brommesson@maetpartner.se

Robert Nyberg

Mätningsingenjör
073-072 44 55
robert.nyberg@maetpartner.se

Stefan Svahn, mättekniker hos Mätpartner

Stefan Svahn

Mätningsingenjör
070-517 47 71
stefan.svahn@maetpartner.se

Joel Berlin, mättekniker hos Mätpartner

Joel Berlin

Mätningstekniker
072-717 47 80
joel.berlin@maetpartner.se

Mikael Månsson

Mätningstekniker
072-717 47 81
mikael.mansson@maetpartner.se

Terese Wetterlöv

Mätningstekniker
072-717 47 01
terese.wetterlov@maetpartner.se

Tony Gustavsson

Mätningstekniker
072-717 00 09
tony.gustavsson@maetpartner.se

Therese Egeberg

Mätningstekniker
072-717 00 19
therese.egeberg@maetpartner.se

Sophie B Wolsink

Mätningstekniker
072-717 00 29
sophie.wolsink@maetpartner.se

Linköping

Miriam Al Absawi


072-717 40 01
miriam.al-absawi@maetpartner.se

Infragruppen

Douglas, mätningstekniker hos Mätpartner

Douglas Wager

Mätningstekniker
072-717 47 10
douglas.wager@maetpartner.se

Alexander, mätningstekniker hos Mätpartner

Alexander Dahlberg

Mätningstekniker
072-717 47 50
alexander.dahlberg@maetpartner.se

Truls Tilly

Mätningstekniker
072-717 47 90
truls.tilly@maetpartner.se

Örebro

Sebastian Holmgren

Mätningstekniker
072-352 57 57
sebastian.holmgren@maetpartner.se

HYRPARTNER

Emma Nilsson

Ekonomiansvarig
072- 717 00 03
emma.nilsson@maetpartner.se

Hör gärna av dig!

    Vi kommer enbart att använda dina personuppgifter för att hantera din förfrågan. Läs mer i vår integritetspolicy.